close
تبلیغات در اینترنت
مسابقات و جشنواره ها
یکشنبه 30 دی 1397
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : یاس |

خب گلدن گلوب امسال هم به فیلم آرگو رسید  که درباره تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان ایرانی است.من این فیلم رو ندیدم ولی باید جالب باشه. خیلی ها اون رو فیلمی ضد ایرانی معرفی کردن.آدم باید ببینه تا قضاوت کنه والا من که الان نمیتونم چیزی بگم ولی جالبه بدونید برخی سایتها و منتقدین جدایی نادر از سیمین رو هم جزو فیلم های ضد ایرانی قرار دادن ، قرار داده بودن از نظر من فیلم جدایی نادر از سیمین یه فیلم خوب رو بالا ست که میوتنست بهتر باشه . میدونیم که جایزه سال   2012گلدن گلوب رو همین فیلم گرفت و به خاطر همین اکثر متنقدا برچسب ضد ایرانی روش زدن بگذریم بنده که با این آقایون موافق نبوده و نیستم اگر چه این فیلم رو شگرف هم نمیدونم.بعضی جاها باهاش مشکلم دارم.

اما فیلم آرگو کارگردان این فیلم بن افلک جایزه بهترین کارگردانی رو هم دریافت کرد.فیلم در ژانر درام بوده و به گفته کارگردان تنها جنبه سرگرمی داره.

اصلا سینما یعنی سرگرمی به قول یکی از دوستان سایت scenario

اگه گفته های آقای جمشید اکرمی رو گوش داده باشین ایشون بیان کردن که گلدن گلوب تنها یک شوی تلویزیونی خوب هست و فاقد اعتباره.این رو هم به دلیل وجود خود سازمان دونستن یعنی اتحادیه خبرنگاران.اما آیا واقعا گلدن گلوب فاقد اعتباره و تنها اسکار از داوران و قوانین درستی برخورداره؟آیا همین اسکار با عدالت و بدون هیچ پارتی بازی و سیاست جایزه رو به اولین فیلم تقدیم میکنه؟! و این درصورتی خواهد بود که همه ی جوانب را سنجیده؟ از نظر این جانب هیچ کدام از این جشنواره ها و مسابقات با وجود بهترین داوران هم چندان نمیتوانند عالی را از خوب خوب را از متوسط و...تشخیص بدهند.حتی اسکار!


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : پنجشنبه 28 دي 1391 | نظرات () بازدید : 23

ااااا تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1392
متروک........ تاریخ : جمعه 04 اسفند 1391
متروک........ تاریخ : جمعه 04 اسفند 1391
تولدی دیگر تاریخ : پنجشنبه 26 بهمن 1391
مسلخ تاریخ : یکشنبه 22 بهمن 1391
اطلس ابر تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391
فیلم..... تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391
من و بارون تاریخ : پنجشنبه 12 بهمن 1391
میدون مین "از استخوان خوک و دست های جذامی" تاریخ : پنجشنبه 12 بهمن 1391
اسکای فال "سری سوم جیمز باند" تاریخ : چهارشنبه 11 بهمن 1391


انجمن نویسندگان ما می رویم و آیا درپی ما یادی از درها خواهد گذشت؟! ما می گذریم وآیا غمی به جای ما درسایه ها خواهد نشست؟! دوستان لطفا نظر بدید تا بتونم وب رو به خوبی به روز رسانی کنم. مایلم بدونم نظرات شما راجع به نوشته ها چیه؟!! متشکرم که از این وب بازدید میکنید.
بالای صفحه
انجمن نویسندگان
firefox
opera
google chrome
safari